Recenze Robotime Tyranosaurus

Ověřené recenze Robotime Tyranosaurus

JD

Přidáno: 17. listopadu 2016

Zakoupeno v Dvěděti.cz

• Zajímavé funkce jako reakce na světlo a zvuk, atraktivní řev a dálkové ovládání, to vše za rozumnou cenu.
  • Sestavení je dost složité a nevím v kolika případech se podaří napoprvé. Počítejte s několika hodinami práce.
  • Nám se občas po předklonu už nenarovná, je nutné ho narovnat ručně. Tohle se mi nezdá konstrukčně moc dobře vyřešeno i když na vině může být i nedokonalé sestavení.
  • Snad i to, že je to dřevěná "kostra" a ne klasická hračka s plným povrchem což možná snižuje atraktivitu pro děti.

Nevím jak zábavní a vybavení funkcemi jsou "normální" plastový robotičtí dinosauři v ceně kolem 2000, tato dřevěná "kostra" nabízí slušné funkce za rozumnější cenu kolem 700 kč. Je pravda, že děti dost brzo omrzel, ale to by nejspíš platilo i pro dražší plastové dinosaury. Jako první pokus s robitickými hračkami doporučuji. Pro delší zábavu by asi bylo nutné něco programovatelného a případně i upravitelného.

Jiří

Přidáno: 15. října 2014

Zakoupeno v Dvěděti.cz

• je to skvělá hračka za dobrou cenu

děti se naučí skládat sami součástky do sebe zapadající.
Tím se zdokonaluj jejich zručnost.
Skvělé

Přidáno: 9. června 2014

Zakoupeno v Dvěděti.cz

• Výborná robotická skládačka.

Po složení pobavila i dospělé.

Jaroslav Novák

Přidáno: 24. prosince 2013

• Super hračka!!!
  • Nic.

Perfetní dárek pro děti!!

Ověřený zákazník Moje děťátko

Přidáno: 29. listopadu 2013

Zakoupeno v Moje děťátko

• 3D stavebnice
  • loutka se dá ovládat tlesknutím - začne se pohybovat
  • ideální dárek pro malé i velké kluky

Stavebnici jsme vybrali pro všetečného kluka, který rád pokouší celou rodinu. Pohybující se T - rex nám doma chybí, takže nebylo co řešit :-).

Přidáno: 5. listopadu 2013

Zakoupeno v Dvěděti.cz

• zabava nejen pro děti.

doporučuji všem kdo ma rád dřevěné hračky.

a.r.i.m

Přidáno: 29. července 2013

(Upraveno 29. července 2013)

Zakoupeno v Dvěděti.cz

• Perfektní návod ke složení, skvělá kvalita výrobku...
  • T-rex nemá rád přímé sluníčko, na slunci nefunguje mód R/C. Ve stínu v pohodě.

Poskládání vyžaduje dostatek času a trpělivosti, ale výsledek stojí za to. T-rex vyžaduje velice kvalitní a silné baterie, s prvními se moc nechtěl hýbat - skoro nechodil, malý byl zklamaný... Pak jsme vyměnili baterie a bomba...

Ověřený zákazník ALFA.cz

Přidáno: 8. března 2013

Zakoupeno v ALFA.cz

• Kvalitní dřevo
  • Dobrý návod
  • Velikost
  • Horší vkládání baterek do těla.

Pěkný výrobek.

Přidáno: 2. ledna 2013

Skvělý výrobek!

Přidáno: 11. června 2012

Zakoupeno v Dvěděti.cz

• Velmi originální dřevěná stavebnice dinosaura na dálkové ovládání. Pro děti i dospělé opravdu fascinující.

Naši kluci mají rádi dinosaury a zároveň jsme jim chtěli pořídit nějakou stavebnici - hračku, kterou si postaví sami. V eshopu Dvedeti.cz jsme narazili na dinosaury RoboTime, kteří se nám z videa tak zamlouvali, že jsme koupili rovnou dva. Kluci je skládali každý 2-3 hodiny podle pěkného návodu s obrázky a jasným postupem. Dřevěné díly stačily vylupovat prsty, nemusely se lepit ani opracovávat, vše krásně hladké a krásně do sebe zapadaly. Ani jsme nečekali, že dinosauři budou po složení tak velcí a bytelní. Na dálkové ovládání reagují skvěle a je až neuvěřitelné, jak je možné, že se dřevění dinosauři dokáží pohybovat nebo reagovat na zvuk. Kluci jsou z nich fascinování a často si s nimi hrají. Mají je v pokoji pořád zapnuté a např. při klapnutí dveří dinosauři hýbou krkem a vydávají zlověstný zvuk :).